ارسال

خوش آمدید میهمان [ ورود | عضویت ارسال رایگان آگهی

Moshavere

video

استارشارنیوز

درباره و تماس باما

تلفن:۶۶۸۷۴۷۲۴-۰۲۱

آدرس پستی:تهران-میدان جمهوری-نواب-
ساختمان سهره۲
فکس:۶۶۸۷۴۷۲۴-۰۲۱

ایمل:starshar@starshar.com

در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس http://www.cyberpolice.ir از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شوید و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

درباره استار شار

ما در گروه استار شار در سال ۹۴ با مطالعه در زمینه امکانات موجود فضای مجازی کشور و نیازهای جوانان و سایر مخاطبین سنی جامعه و برای حل معضل ترافیکی در شهرهای بزرگ خصوصا در کلان شهری مثل تهران و استفاده بهینه از تکنولوژی روز و امکانات موجود و برای حذف فاصله های فیزیکی، زمانی و مکانی بر آن شدیم که با استفاده از امکانات فوق الذکر و برای ارتباط بین فروشندگان و خریداران کالا و خدمات و رابطه جوانان جویای کار و کار آفرینان رابطه ی منطقی و قانون مندی را حاکم کنیم که بتواند اندکی از مشکلات جامعه و ساکنان آن را کم کند.

لذا با راه اندازی سایت نیازمندی ها و آگهی های رایگان استارشار در اواخر سال۹۴ راه همواری را ساختیم که فروشندگان و خریداران با اطلاع از پتانسیل موجود فضای مجازی کشور بتوانند (آسوده خیال-بدون صرف وقت-بدون دغدغه و بدون هزینه) به همه خواسته هایشان برسند.

امیدواریم مخاطبین محترم با نظرات خود و حمایت های فکری ما را در راه رسیدن به حد اکثر استفاده از فرصت های موجود در فضای مجازی کشور کمک نمایند.

با ارائه آگهی های خود در سایت استار شار، ستاره شهر خود شوید.

با تشکر مدریت سایت

 4/2nlfHf1-ZmtUqoYCmaooyHCFYPI0ADQhvXzi_Y4PGlg