ارسال

خوش آمدید میهمان [ ورود | عضویت ارسال رایگان آگهی

Moshavere

video

استارشارنیوز

آگهی ویدئویی

 سرویس آگهی ویدئویی:

آگهی ویدئویی

برای اولین بار در ایران

*امروزه با رشد روز افزون و گسترش استفاده از ویدئو و مشاهده آن در میان مردم جهان و همچنین نبود بستری برای نمایش آگهی از نوع ویدئو، در گروه استارشار بر آن شدیم تا این سرویس جدید را با همکاری آپارات برای شما هموطنان عزیز راه اندازی کنیم تا از این پس علاوه بر درج و ارسال آگهی از نوع متنی و عکس، قادر باشید از طریق ویدئو هم کالا، ملک، خودرو و خدمات خود را در معرض دید هزاران نفر قرار دهید و بیشتر برای خود تبلیغ کنید و بفروشید و کسب و کار خودرا گسترش دهید.

در این بخش آگهی تبلیغاتی ویدئویی شما به نمایش در خواهد آمد.

این آگهی برای مدت یک سال در سایت باقی خواهد ماند.

هزینه نمایش هر آگهی در حال حاظر صفر تومان است.

مدت زمان ویدئو هر آگهی محدودیتی ندارد.

تعداد آگهی های ویدیویی که کاربر مجاز به ارسال آن در روز است،محدود است.

شما بدون ثبت نام می توانید رایگان آگهی بدهید.

 

نحوه گذاشتن آگهی ویدئویی:

 

اگر آگهی ای برای ارائه دارید، می توانید آن را در استارشار آگهی کنید.برای ارسال آگهی رایگان مراحل زیر را طی کنید:

موبایل تان را بردارید و فیلم کوتاهی از آگهی مورد نظر خود تهیه کنید و با مراجعه به سایت آپارات ویدیو خود را منتشر کنید.

شما در آپارات قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

تنها کافی است لینک ویدئو بارگذاری شده خود در آپارات را در بخش ارسال آگهی بگذارید تا ویدئو شما در کنار آگهی یتان نمایش داده شود.

بعد از ارسال آگهی، ایمیلی برای شما ارسال می شود. سپس ویدیو شما در صف انتظار جهت بررسی قرار می گیرد. در صورت عدم وجود مشکل در ویدیو، در استارشار منتشر می شود تا در معرض دید عموم قرار گیرد. بعد از انتشار ویدیو، لینک مدیریت آگهی به ایمیل شما ارسال می شود که با پیگیری این لینک می توانید آگهی های خود را ویرایش کنید.

0

فروش آنلاین آپارتمان با ارسال رایگان ویدیو

آیا آپارتمانی برای فروش دارید؟ آیا از اینکه آن را بارها و بارها به افراد مختلف نشان داده اید، خسته شده اید؟ آیا می دانستید می توانید آپارتمان خود را به صورت آنلاین نمایش دهید و بفروشید؟ در اینصورت لازم نیست بارها و بارها ملک خود را به افراد مختلف نشان دهید.

شما با گرفتن فیلم از ملک خود و گذاشتن آن در سایت می توانید افراد بیشتری را برای خرید و یا معرفی پیشه خود ترغیب نمایید.

زیرا در این حالت خریدار اطلاعات بیشتری در مورد آگهی متوجه می شود و باعث روشن شدن آن برای او و اقدام جهت معامله. هر چه بیننده اطلاعات بیشتری از آگهی شما بداند قطعا با جدیت بیشتری برای معامله و یا همکاری با شما اقدام می نماید.

با دوربین موبایل یا دوربین دیجیتال فیلمی از ملک خود تهیه کنید. در حین فیلمبرداری می توانید با دادن توضیحات کافی ملک خود را کاملتر معرفی کنید. تا می توانید فیلم خود را کوتاهتر و مفیدتر کنید تا حداقل حجم را داشته باشد.

این سرویس برای انتشار آگهی ویدیویی ملک در فضای مجازی برای فروش یا اجاره است. هدف اصلی تماشای آنلاین ملک برای مشتریانی است که امکان حضور فیزیکی در محل ملک را ندارند. ماموریت اصلی سرعت و سهولت در یافتن و تماشای آنلاین ملک است.

مشاور املاک نیز می توانند به عنوان مشاور املاک مجازی اقدام به انتشار آگهی ویدیویی نماید. چنین شخصی مجاز است املاک دیگران را با کسب اجازه از آنها در استارشار آگهی نماید.

 

فروش آنلاین خودرو با ارسال رایگان ویدیو

 با گرفتن فیلم از زوایای مختلف خودرو خریدار را مطمئن می کنید و شانس فروش خود را بالا می برید. همچنین خریدار از سردرگمی در می آید  و از بین خودرو های موجود می تواند بهترین انتخاب را با دید کافی داشته باشد و در وقت هم صرفه جویی کرده است.

 

 

فروش آنلاین کالا با ارسال رایگان ویدیو

 

 

 

کالای خود را چه به صورت عمده و چه تک کامل می توانید توضیح داده تا خریدار با ویژگی های محصول شما آشنا شود. در بسیاری از موارد دیده شده کالایی مورد نیاز خریدار است اما به خاطر نبود توضیحات کافی و معلوم نبودن کارایی کالای مورد نظر خریدار از خرید خود منصرف شده است.این امکان در آگهی ویدئویی هست که شانس فروش خود را چند برابر کنید.

 

ارائه آنلاین خدمات با ارسال رایگان ویدیو

از خدماتی که ارائه می دهید فیلمی تهیه کرده تا بقیه از کیفیت خدمات ارائه شده توسط شما به خوبی آگاه شوند و اثر آن را مشاهده کنید.

 

 

ارائه آنلاین فرصت شغلی با ارسال رایگان ویدیو

 شما می توانید با معرفی کوتاهی از خود یک سری نکات که در رزومه قابل مشخص شدن نیست مثل اخلاق و رفتار و… را نشان دهید، که این می تواند ویژگی مثبتی برای شما باشد و در اولویت استخدام قرار بگیرید.همچنین استخدام کنندگان هم در وقت خود جهت انتخاب افراد بسیار صرفه جویی خواهند کرد و می توانند افراد شایسته را استخدام کنند.

 

مزایا:

۱.صرفه جویی در زمان شما و خریدار

۲.نمایش جزئیات و ریز دقیق آگهی و داشتن اطلاعات کافی خریدار جهت خرید

۳.رایگان بودن

۴.فروش و ارائه چند برابر

 

این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

 

logo-samandehi

 4/2nlfHf1-ZmtUqoYCmaooyHCFYPI0ADQhvXzi_Y4PGlg